Kule Vinç Grup Olarak Biz

Türkiye inşaat sektöründe 2012 yılından günümüze kadar faliyet gösteren KULE VİNÇ GRUP  birçok projeye imza atmıştır Türkiye genelinde kule vinç ve operatörlük ihtiyacını fark ederek bu yönde çalışmalarına ağırlık vermiş kule vinç ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ve bütünleştirerek uzmanlaşmıştır hedefi güvenli satış ve uzman operatör kadrosuyla şu anakadar müşterilerinin takdirini kazanmanın gururunu yaşayarak her gecen gün daha iyi ve daha güvenilir olmak için emin adımlarla çalışmalarına devam etmektedir.

potain-mr-608-35-ton-luffing-jib-tower-crane-144522

Hizmetlerimiz

Kule Vinç Operatörü

Özellikle inşaat firmalarının ihtiyacı olan kaliteli işinin ehli yetiştirilmiş kule vinç operatörleri için biz her zaman desteğe hazırız.

Kiralık Kule Vinç

Kule Vinç İhtiyacınız var ama satın almak istemiyorsunuz. Biz size destek sağlarız. Kule Vinç Kiralamak için bizi arayın..

Kule Vinç Satışı

Kule Vinç satın almak istiyorsunuz ama güvenilir bir firmadan satın almak istiyorsunuz. En uygun fiyat politikası ve kaliteli ürünlerimizle hizmete hazırız.

Kule Vinç Teknik Servisi

Kule Vinciniz bozuldu ve işinin ehli garantili bir firmaya tamirini yaptırmak istiyorsunuz. İşte tam yerindesiniz. Bir telefon açmanız yeterli..

Ve Biz...

Satılık ve Kiralık Tüm Kulevinçlerimiz

Kulevinç ile ilgili tüm yedek parçalar… Devamı

Teknik Servis, Montaj ve Demontaj Hizmetleri

Profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.


Her Marka Kulevinç İçin MontajDemontajServis Hizmeti Sunuyoruz...

Profesyonel ekibimiz ile binlerce kulevinç kurduk, servis yaptık...

Bir cevap yazın