SOIMA’nın kalite politikası; eğitim, insan kaynaklarının devamlı güncellenmesi, personel kalitesinin arttırılması ve son kullanıcıların

tatminin geliştirilmesi yönündedir. Bu bağlamda; Kule Vinç Satışı

Kalite ve yenilik konusunda lider olmak

Müşterileri ile kalıcı ticari ilişkiler kurmak

Müşteri ihtiyaçlarını temin edip çözüme ulaştırmak

İnsan kaynaklarını gerekli eğitimlerle ve profesyonel alt yapı ile destekleyip ürün kalitesini arttırmak

Satılık Kule Vinç Yüksek kaliteye ulaşmak için, sürekli bir ilerleme, prosses ve metotlar geliştirerek, kalitede bir numara olmak

İletişimi arttırarak strateji,proje ve hedefleri güncelleme

Tam bir kalite yönetimi politikası uygulama

Belirlemiş olduğu hedeflere ulaşmak adına ödün vermeden çalışmalarına devam eden SOIMA, sürekli yükselen bir değer olarak kalmaya devam edecektir.

 

 

SOIMA SATILIK KULE VİNÇ GENEL ÖZELLİKLERİ

  1. SOIMA Kule Vinçlerinin gövde elemanları pimlidir. Kule Vincin pimli olması montaj-demontaj durumunda daha pratik olup,ekonomik

açıdan son kullanıcıya avantajı olduğu gibi civatalı modellerde sık gorulen gevşeme sorununu ortadan kaldırır.

  1. SOIMA Kule Vinçlerinde bulunan Şaryo, kanca ve donus motorları,dunyanın en iyi

motorları arasında gösterilen alman SIEMENS markadır.

  1. SOIMA Kule Vinçlerinde bulunan Inverter (surucu) Telemekanik Altivar serisidir.Turkiye’nin hemen her bölgesinde bu sürücüleri bulmak mümkündür. SOIMA, kendine özel parçalar kullanarak en ufak bir yedek parça ihtiyacında dahi olsa son kullanıcıyı kendisine bağımlı kılmaz. Olası bir arıza durumunda, sair modeller gibi yurtdışından parça bekleme sorununu ortadan kaldırır.
  2. SOIMA Kule Vincin otomasyon sistemleri yine Telemekanik markadır ve yine Türkiye’nin her bölgesinden kolaylıkla temin edilebilir.
  3. Sair modellerde cıvata,makara,elektrik aksamı gibi parçalar, sarf malzemesi olarak kategorize edildiğinden garanti kapsamına alınmaz. Soima Kule Vinçlerinin 5 yıl garantisi olmasının yanı sıra, ilk 1 yıl full garanti yukarıda sözü edilen aksamları da kapsamaktadır.
  4. SOIMA Kule Vinclerinin Swich ve Joy-Stickleri Dünyaca unlu TER markadır ve yine Türkiye’nin her bölgesinde rahatlıkla bulunabilir. SOIMA yine bazı markalar gibi, son kullanıcıyı kendisine bağımlı kılmak adına sadece kendi bünyesinde bulunan özel aksam kullanmaz. Ve son kullanıcının mecburi bağımlılığını ortadan kaldırır.
  5. SOIMA Kule Vinclerde kullanılan halat capları 8-10-12 -13-18 v.s.dir ve Turkiye

standartlarına uygundur.

8. SOIMA Kule Vinçlerinin dişli grubu otomatik yağlama olup, sadece tüpleri 3,6 ay gibi zamanlarda değiştirilmesi yeterli olmaktadır.

Bir cevap yazın